Opis stanowiska pracy

Młoda, rozwijająca się marka - Exploring Events - otwierająca nowy rodzaj punktu rozrywkowego w Wałbrzychu poszukuje osoby uczącej się (ostatnie lata szkoły średniej lub studia) do pracy jako Pracownik Obsługi Klienta. Praca stacjonarna w centrum Wałbrzycha w naszym biurze.

Twoje Zadania:

Telefoniczna i osobista obsługa klientów

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Realizacja wyznaczonych celów

Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Dbanie o stanowisko pracy

Oferujemy:

Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole

Umowę zlecenie / (praca w 2-3 ustalone dni tygodnia w godz. 14.30-21.30 i w soboty-niedziele od 12 do 22)

Pracę w komfortowych warunkach biurowych, w ciekawej, rozwijającej się branży

Stałą stawkę godzinową

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV wraz ze zgłoszeniem zawierającym dyspozycyjność do pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przesyłając zgłoszenie koniecznie dodaj klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy niestety nie będzie rozpatrywana.

Wymagania

Wymagania:

Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem

Praktyczna umiejętność obsługi komputera

Komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi

Wysoka kultura osobista

Mile widziana: dobra znajomośc języka angielskiego

Prezentacja firmy

Agencja eventowa Exploring Events - Wrocław i cała Polska. Organizujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta