Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

obsługa klienta w sklepie

Nr ref.: 22733
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie, Wrocław

Zakres obowiązków:
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjne systemy motywacyjne
  • bogaty pakiet szkoleń
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • deputat kawowy
  • dostosowanie czasu pracy do indywidualnych możliwości
  • pracę na podstawie umowy zlecenie

Oczekiwania:
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • doświadczenie w obsłudze klienta (praca hostessy/sprzedawcy/doradcy klienta)

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy zlecenie
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny grafik

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)