Obsługa klienta w salonie meblowym, Łódź Bałuty

Smart MBC

Łódź, łódzkie

Smart MBC

Od: Smart MBC
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta

Jeżeli doradzanie masz we krwi i lubisz podpowiadać innym to znaczy, że powinieneś pomyśleć o nakierowaniu swojej kariery na właściwe tory! Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973) dla swojego klienta, lidera wśród sieci polskich salonów meblowych i wyposażenia wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko Doradcy Klienta w Salonie Meblowym. Zasyp klientów swoimi wskazówkami i dołącz do naszego zespołu!

Obsługa klienta w salonie meblowym
Miejsce pracy: Łódź Bałuty

Jakie zadania czekają na Ciebie?
- doradzanie Klientom i nawiązywanie pozytywnych relacji,
- prezentowanie produktów, które można znaleźć w salonie,
- wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów i pomoc w wyborze produktów,
- dbanie o poprawny wygląd ekspozycji.

Dobrze, jeśli jesteś:
- zaangażowany w swoją pracę,
- otwarty na kontakt z Klientem,
- cierpliwy i kulturalny
i potrafisz zareagować w każdej, nawet trudnej sytuacji .

Czeka Cię
- bagaż doświadczeń, którego zapakujesz na dalszą drogę zawodową,
- grafik, którego dopasujesz do innych zajęć,
- współpraca oparta na umowę zlecenie,
- wspaniały i zawsze chętny do pomocy zespół!

Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił wystarczy, że klikniesz w “aplikuj”! Czekamy na Ciebie!

Smart MBC