Obsługa Klienta w Punkcie Kredytowym

OTTO Work Force

Mikołów, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Mikołów

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek do pracy:

Nr ref. HF/OK/10/2014

OPIS STANOWISKA PRACY:
• Obsługa i informowanie klientów o produktach firmy,
• Aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych,
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Praca w punkcie kredytowym zlokalizowanym na terenie marketu.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie min. średnie,
• Komunikatywność i otwartość na kontakty z Klientami,
• Nastawienie na realizację celów,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

OFERUJEMY:
- Umowę zlecenie – na okresie próbnym; po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Szkolenia zawodowe,
- Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.