Obsługa klienta / Support

Bizserver Sp. z o.o.

30-716 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Bizserver Sp. z o.o. - dystrybutor zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie sprzętu IT poszukuje osoby do obsługi klienta w biurze w Krakowie.

Stanowisko Handlowiec IT - sprzedaż serwerów

Na Polskim rynku działamy od 2013 roku, ale nasze doświadczenie sięga roku 2006 i dotyczy hostingu, serwerów dedykowanych, rozwiązań w chmurze, kolokacji i projektowania systemów serwerowych na zlecenie dla indywidualnych potrzeb biznesu.

Oferujemy:
• Stałe wynagrodzenie
• kontakt z nowoczesnymi technologiami.
• przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.
• Szkolenia produktowe i handlowe
• Pracę w systemie jednozmianowym

Wymagania

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:
- dobra obsługa komputera
- duże zaangażowanie i wykonywane obowiązki
- dokładność i sumienność
- łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów
- łatwość w nawiązywaniu konaków, łatwość rozmowy
- zainteresowanie branżą IT - sprzęt serwerowy
- chęć rozwoju i pracy w firmę zajmując się dystrybucją sprzętu serwerowego
- mile widziana znajomość programu do obróbki grafiki GIMP
- mile widziane podstawy HTML
- mile widziana znajomość branży IT (hardware)
- umiejętność sprawnej pracy w zespole.
- składanie komputerów jak i serwerów.
- biegły angielski w mowie i piśmie, mile widziany niemiecki lub inny język obcy
- student/studentka ostatniego roku studiów dziennych lub studia zaoczne
- prawo jazdy kat. "B".
- lokalizacja stanowiska jest pracy Kraków

Prezentacja firmy

Na Polskim rynku działamy od 2013 roku, ale nasze doświadczenie s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems