Obsługa Klienta / Sprzedawca - płatny staż

4cv Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

STAŻ PŁATNY NA STANOWISKU OBSŁUGA KLIENTA / SPRZEDAWCA

Miejsce stażu: Warszawa,

W związku z dynamicznym rozwojem - firma 4cv Autoryzowany Punkt Sprzedaży i Serwisu zatrudni osobę, najlepiej studiującą, na staż refundowany przez Urząd Pracy.

Preferujemy osoby już zarejestrowane w Urzędzie Pracy lub gotowe zarejestrować się w trybie pilnym.

Mile widziane osoby interesujące się branżą GSM, nastawiane na dłuższą współpracę.

Wiek kandydatów - do 25 roku życia.

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie na stanowisku sprzedawcy lub znajomość branży GSM

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- samodzielność w działaniu

- nastawienie na sukces

- umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

- możliwość poznania najnowszych produktów z branży GSM

- pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej

- staż płatny

- możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Firma 4cv istnieje od 1997 roku, wyrosła na bazie telefonii komór... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
700PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie