Obsługa klienta - Płatny staż + atrakcyjne prowizje

PW NETWORK

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Stażysta Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Łódź

PW NETWORK jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT. Oferujemy innowacyjne rozwiązania informatyczno-telekomunikacyjne dla klientów biznesowych i detalicznych. Do naszego zespołu poszukujemy młodej, pozytywnej i ambitnej osoby, która wesprze działania ogólnopolskich i międzynarodowych projektów.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klienta
  • obsługa kanałów social media (Facebook, Twitter, Istagram itp.)
  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i współpraca z obecnymi partnerami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji
  • prace administracyjno-biurowe

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość programów MS Office
  • elokwencja i rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • status bezrobotnego (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • płatny staż + atrakcyjne prowizje
  • cały etat lub 1/2 etatu
  • elastyczne godziny pracy, postaramy się dostosować do Twoich potrzeb
  • możliwość stałego zatrudnienia po stażu
  • miłą atmosferę, jesteśmy po prostu fajni ;)
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w samym centrum Łodzi i codzienne spacery po ul. Piotrkowskiej :)

Prezentacja firmy

PW NETWORK jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży IT. Oferujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta