Obsługa klienta niemieckiego

MAJCHER

POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Producent niszowego sprzętu sportowego poszukuje osoby posługującej się bardzo dobrze językiem niemieckim.

Zadania

telefoniczna obsługa kontrahenta niemieckiego,

swobodne prowadzenie konwersacji w języku niemickim

komunikatywność

rzetelność w wykonywanych czynności

obsługa stron internetowych

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

łatwość w nawiązywaniu kontaktów

dobra organizacja czasu pracy, orientacja na cele

 Oferujemy:

elastyczne godziny pracy

wynagrodzenie: podstawa + premia

Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych

Możliwość używania na co dzień języka niemieckiego

Przyjazną atmosferę pracy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania

może być student

Prezentacja firmy

Producent sprzętu sportowego. Importer i Export produktów sportow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta