Obsługa klienta i administracja

Klient Infopraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

OBSŁUGA KLIENTA I ADMINISTRACJA

Jesteśmy firmą outsourcingową współpracującą z międzynarodowymi firmami z różnych branż, począwszy od kosmetycznych, telekomunikacyjnych na finansowych czy charytatywnych kończąc. Ponieważ popyt na nasze usługi ciągle wzrasta otwieramy nowe biura zarówno w Polsce jak i całej Europie.

Osiągamy sukces, gdyż doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Koncentrujemy się na sprzedaży, strategiach marketingowych, pozyskiwaniu klienta, aby zwiększyć portfolio naszych krajowych i międzynarodowych klientów.

Obowiązki:

Poszukujemy pracowników do obsługi naszych klientów, którzy chcą:
• zdobyć doświadczenie w środowisku biznesowym;
• rozwinąć umiejętności zarządzania czasem oraz rozwiązywania problemów;
• poprawić swoje umiejętności komunikacyjne;
• pracować solo oraz w grupie;
• rozwijać się osobiście oraz zawodowo;
• podróżować po Polsce i Europie.

Z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie na nasze usługi, musimy rozwijać się dynamicznie. Nasi pracownicy będą również pozyskiwać nowych klientów dla naszych kontrahentów w sposób bezpośredni, gdyż uważamy, że to najlepszy sposób na zwiększenie udziałów w rynku. Ponieważ cały czas się rozwijamy i różnicujemy naszą ofertę, dla najlepszych pracowników możliwy jest awans.

Stawiamy na osoby: otwarte, pozytywne i komunikatywne!

Wynagrodzenie:
2000-3500 PLN (miesięcznie brutto)

Wymagania

Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia, natomiast musisz być osobą komunikatywną i łatwo nawiązującą kontakty. Ponadto musisz być pełnoletni, gdyż będziesz podpisywać dokumenty w imieniu naszych klientów. Reprezentujemy naszych kontrahentów publicznie wobec czego wymagamy profesjonalnego podejścia do wyznaczonych obowiązków

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa