Obsługa klienta - dział sprzedaży

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą marketingowo-sprzedażową , organizujemy Kampanie Marketingowe dla organizacji zagranicznych i polskich.

Poszukujemy osób, które będą intensywnie pracować z klientem, a także aktywnie uczestniczyć przy organizacji eventów i wspierać dział marketingu. Docelowo poszukujemy osób, które w przyszłości chcą się rozwijać w sprzedaży, marketingu lub rekrutacji.

Zapewniamy poranną kawę na dobry początek dnia, ponad przeciętne wynagrodzenie, dużo szkoleń - stawiamy na rozwój. Z nami połączysz pracę z świetną zabawą.

Jesteś dostępny od poniedziałku do piątku? Masz charyzmę i czarne poczucie humoru? Chcesz pracować w niesamowicie zwariowanej ekipie? Lubisz tatuaże?

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta