Obsługa kelnerska / Bufetowi 01-07/05

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • kompleksowa obsługa gości zgodnie z najwyższymi standardami,
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług,
  • dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy,
  • obsługa bufetu.

Wymagania:

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie w pracy w gastronomii (obsługa kelnerska grupowa),
  • wysoka kultura osobista,
  • schludny wygląd,
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy,
  • komunikatywna znajomość jęz. Angielskiego,
  • dyspozycyjność w terminie: 03-06 maja w godz. 17:00-22:00.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • Pracę w restauracji hotelowej przy obsłudze bankietów,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość długotrwałej współpracy przy licznych projektach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials