Obsługa kasy fiskalnej, Poznań Franowo

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obsługa kasy fiskalnej Poznań Franowo

Nr.Ref. MK/week/06/2015

Miejsce wykonywania pracy: Poznań-woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy fiskalnej w markecie ogólnobudowlanym,
-obsługa terminala kart płatniczych,
-obsługa klienta.

Oferujemy:

- szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej,
- pracę w weekendy + ew. 1/2 dni w tygodniu wg dyspozycyjności,
- stawkę 11 zł brutto za godzinę,
- pracę od zaraz.

Wymagania:

- dyspozycyjność na weekendy w godz. 7-21,
- rzetelność, odpowiedzialność,
- orientacja na Klienta,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.