Obsługa bufetu - praca dla studentki

P.P.C.

Głogów, 67-200, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy studentkę studiów niestacjonarnych w charakterze bufetowej w barze restauracyjnym "Pod Kasztanami" w Głogowie przy ul.Sikorskiego 50
Początek pracy od 10.2014.Godziny pracy 11:00-19:00 od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:
-Obsługa bufetu: przyjmowanie zamówień na posiłki, wydawanie posiłków
-Obsługa kasy fiskalnej i terminala
-Dbanie o czystość na sali konsumenckiej
-Mycie naczyń konsumenckich
-Pomoc na kuchni

Oferujemy:
-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
-Adekwatne wynagrodzenie
-Miłą atmosferę

Wymagania

Wymagania:
-status studenta
-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
-doświadczenie w obsłudze klienta (branża gastronomiczna mile widziana)
-dobra organizacja czasu pracy
-umiejętność pracy pod presją czasową

Rozpatrywane będą tylko aplikację z załączonym cv ze zdjęciem i klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Pensjonat Pod Kasztanami powstał w czerwcu 2013 r. Świadczymy usługi w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia