Smart MBC

Obsługa biura

Od: Smart MBC
Miejsce pracy: Poznań, 60-758

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Administracja / Sekretariat

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), do swojego zespołu, poszukuje osoby na stanowisko:

Obsługa biura/ sekretariatu

Nr ref.: OBS/07/2015/WS

Zadania na stanowisku:
-obsługa administracyjna biura,
-współpraca z innymi działami,
-nadzór nad obiegiem dokumentów,
-obsługa poczty elektronicznej oraz korespondencji,
-obsługa telefonu,
-kontakt z firmami partnerskimi i instytucjami pomocniczymi,
-obsługa sprzętu biurowego,
-prowadzenie kalendarza spotkań,
-inwentaryzacja sprzętów biurowych i nadzór nad dobrami materialnymi firmy.

Wymagania:
-umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
-zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
-skrupulatność,
-komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
-koncentracja na zadaniu i przejmowanie inicjatywy,
-doświadczenie w pracy administracyjnej mile widziane.

Oferujemy:
-pracę w młodym, zgranym i wspierającym się zespole,
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
-współpracę na pełen etat lub możliwość dostosowania czasu pracy to Twoich potrzeb,
-dobrą lokalizację w samym centrum Poznania (przepyszne i naturalne lody tuż za rogiem, 3 kroki od biura :)).

Smart MBC