Obsługa aukcji na Allegro oraz sklepu internetowego.

Graffart

Kamień Pomorski, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Sklep wędkarski Fisker poszukuje osoby do obsługi aukcji na Allegro oraz sklepu internetowego.
Praca polegać będzie na przygotowywaniu aukcji, opisów produktów w sklepie internetowym, bieżącej obsłudze klientów, przygotowywaniu zamówień do wysyłki.
Wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera (oprogramowanie biurowe, oprogramowanie graficzne, internet, Allegro).
Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym.
Praca w sklepie w Kamieniu Pomorskim w godzinach 9-17.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu wędkarskiego w internecie poprzez sklep ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce