Obrót papierami wartościowymi – praca jako Daytrader

Astrum Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Akademia Daytradingu jest firmą o ponad jedenastoletnim doświadczeniu na giełdach papierów wartościowych. Zajmujemy się inwestowaniem trwającym nie dłużej niż jeden dzień: tzw. daytradingiem. Praca Daytradera to bezpośrednia styczność z rynkami finansowymi, a przez to dynamika zdarzeń, której próżno szukać w typowej pracy na etacie. Handlując akcjami otrzymasz niezależność porównywalną z prowadzeniem własnej firmy – tutaj nikt nie określa co i na kiedy masz zrobić, sam jesteś sobie szefem.

Poprzez obserwowanie rynków giełdowych będziesz mieć okazję poznać i zrozumieć je w ich najczystszej postaci, gdzie wszystko reguluje prawo popytu i podaży, i co najważniejsze: zarabiać na tym. Jeśli poszukujesz pracy, w której każdy dzień jest emocjonujący, gdzie sam podejmujesz decyzje wyznaczające twój rozwój oraz chcesz osiągnąć więcej niż jest to możliwe na etacie – jest to oferta dla Ciebie. Przyjętym osobom zapewniamy stosowne szkolenia dotyczące gry giełdowej jak również w pełni przygotowane stanowiska. Kurs dla osób przyjętych w trakcie rekrutacji jest darmowy, a ewentualne powstałe straty są pokrywane przez naszą firmę.

W procesie rekrutacji i późniejszego kursu wyłonimy grupę osób, które otrzymają ofertę pracy w Akademii Daytradingu na stanowisku Daytradera.

OFERUJEMY:

  • Przeszkolenie z gry giełdowej oraz stosowanego oprogramowania od samych podstaw (kurs teoretyczny trwający około tygodnia),
  • Możliwość handlu akcjami na niemal wszystkich giełdach papierów wartościowych na świecie,
  • Kompletną infrastrukturę i zaplecze potrzebne do daytradingu,
  • Konsultacje oraz analizę gry giełdowej z doświadczonymi trenerami rozwoju osobistego,
  • Miłą atmosferę w pracy, nastawioną na współpracę i rozwój.

Kursanci, którzy zostaną zatrudnieni jako Daytraderzy, mogą liczyć również na:

  • Wypłatę bez jakichkolwiek górnych limitów, jej wysokość będzie zależała jedynie od osobistych wyników,
  • Nienormowany czas pracy, dobierany indywidualnie przez Daytradera,
  • Kursy i zajęcia ze specjalistami, nastawione na podnoszenie wyników
  • Dodatkowe kursy jak np. nauka języków obcych
  • Wykłady poświęcone tematyce ekonomii oraz coachingu.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność w godzinach 9-18 przez okres kursu
  • Chęć rozwoju oraz elastyczność

Prezentacja firmy

Akademia Daytradingu jest instytucją skupiającą się na szeroko pojętej e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse