Opis stanowiska pracy

-Opracowywanie testów NVH dla systemów EPS (Electric Power Steering) oraz analiza ich wyników.
-Wsparcie testów NVH w Laboratorium Walidacyjnym
-Rozwiązywanie problemów związanych z hałasami i drganiami,
-Wsparcie wdrażania nowych projektów i zmian produktowych/procesowych z punktu widzenia wpływu na hałasy i drgania.
-Optymalizacja maszyn produkcyjnych do testowania hałasu
-Opracowywanie nowych metod pomiaru i oceny hałasu
-Współpraca z klientami w zakresie problemów z hałasami i drganiami
-Współpraca z globalnym zespołem NVH

Ukończone studia wyższe techniczne ze specjalnością wibroakustyka lub podobną
Doświadczenie na podobnym stanowisku 3 -5 lat
• Znajomość programów NVH ( Artemis, B&K)
• Dobre zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
• Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami i lokalizacjami
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętności pracy z komputerem

Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
Dofinansowanie do posiłków.
Dodatkowa opieka medyczna.
Bogaty pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).
Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
Imprezy integracyjne.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji