NOWY PROJEKT DLA MENAGERÓW !!

Klient Infopraca.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

•Masz wysoko ustawioną poprzeczkę i interesuje Cię jedynie wysokie, o ile nie bardzo wysokie wynagrodzenie?
•Jesteś świetnym handlowcem lub menedżerem potrafiącym dobrze sprzedawać i doskonale radzisz sobie z rekrutacją oraz zarządzaniem zespołem?
•Twoje dotychczasowe stanowisko generuje zbyt małe dochody?
•Posiadasz swój własny zespół sprzedażowy liczący co najmniej 3 handlowców lub możesz przejść do nas z dobrymi handlowcami? - To Twój dodatkowy atut, a nie wymóg konieczny !

Wymagania

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy ludzi, których głównym zadaniem będzie zarządzanie zespołem oraz rozwój własnej sieci sprzedaży.

Przewidujemy również rozwój Agencji w miastach powiatowych województwa Dolnośląskiego.

Wymagania względem kandydata:

•Minimum średnie wykształcenie – wyższe będzie atutem
•Co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•Praktyczna znajomość technik sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bez względu na branżę będzie dodatkowym atutem.

Wsparcie z naszej strony :

•Rozwój zawodowy pod szyldem renomowanej międzynarodowej organizacji biznesowej
•Przejrzyste zasady awansu i budowy swojej własnej agencji
•Tworzenia swoich własnych struktur sprzedaży
•Stabilne wynagrodzenie (wsparcie finansowe w okresie 24 miesięcy) oraz premie uzależnione od wyników pracy.
•Pakiet profesjonalnych szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK - BONUSY KWARTALNE
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Ubezpieczenia