Nowe biuro nowe możliwości! PRACA W CENTRUM!

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy firm, która zajmuje się prowadzeniem kampanii marketingowych dla Organizacji Pozarządowych oraz budowaniem świadomości marki naszych Klientów zewnętrznych.

Jesteśmy wiodącą firmą w branży marketingowej, naszą specjalnością jest reprezentowanie i promowanie marki Klientów Korporacyjnych. Zaufało nam już wiele międzynarodowych firm i organizacji!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kreatywnych osób do współpracy.

Kogo szukamy?
Osoby komunikatywnej, zorganizowanej, potrafiącej umiejętnie zarządzać zespołem, chcącej się rozwijać oraz otwartej na kontakty z Klientami.
Brak doświadczenia nie jest dla nas problemem, gdyż oferujemy profesjonalny pakiet szkoleń!

Do głównych zadań należy:
- reprezentowanie firmy
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
- prowadzenie bezpośrednich prezentacje
- raportowanie wyników
- docelowo prowadzenie szkoleń, rekrutacji oraz zarządzanie zespołem

Z naszej strony oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- liczne bonusy
- możliwość promocji w strukturach firmy
- współpracę z młodym, ambitnym, pomocnym zespołem
- możliwość wyjazdów ogólnopolskich i zagranicznych
- przyjazną atmosferę pracy

MILE WIDZIANI STUDENCI ZAOCZNI, A TAKŻE OSOBY DOSTĘPNE 4 DNI W TYGODNIU OD GODZINY 11:30.

Jeśli zależy Ci na podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciu cennego doświadczenia z zakresu marketingu, rekrutacji oraz szkoleń koniecznie - APLIKUJ!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta