Opis stanowiska pracy

Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin lub jedynie w wolnych chwilach – to zależy tylko od Ciebie!
Jedyne co musisz zrobić, to poświęcić swój CZAS – możesz pracować z domu, z biura, z dowolnego miejsca.
Praca idealna dla każdego, kto poszukuje dodatkowych źródeł dochodu.

Twoim Celem będzie Promocja i sprzedaż indywidualnych abonamentów medycznych dla osób chcących korzystać z lekarzy specjalistów oraz wielu badań bez kolejek oraz dodatkowych płatności poza abonamentem.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych co daje duże możliwości rozwoju w branży która warta jest w Polsce wiele miliardów złotych! Z prognoz wynika że za kilka lat większość osób w Polsce będzie posiadała prywatną opiekę medyczną, masz szansę na zarobienie na tym !

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę:
- brak konkurencji – działanie na podstawie strategii błękitnego oceanu;
- produkt, który jest dedykowany całemu społeczeństwu – niezwykle łatwo się sprzedaje;
- ponad 5 lat doświadczenia w branży medycznej;
- zgrany, pełen entuzjazmu i doświadczenia zespół poprowadzi Cię krok po kroku do sukcesu finansowego;
- potencjał rynku szacowany jest na 102,8 mld zł.

Korzyści dla Niezależnych Partnerów:
- jako jedyni w Polsce i na świecie oferujemy pakiety medyczne w programie partnerskim;
- aż 7 sposobów zarabiania;
- niska bariera wejścia – 39 zł, w których otrzymujesz dostęp do e-maila firmowego, strony sprzedażowej, niezbędne materiały, szkolenia sprzedażowe i produktowe;
- unikatowy system szkoleń – szkolenia online, webinary, szkolenia terenowe – nie musisz nawet wychodzić z domu
- comiesięczny dochód z pozyskiwanych klientów przez wiele lat
- system premiowy za osiągnięcie pozycji – od 10 do 100 tys zł;
- wraz ze wzrostem liczby klientów rośnie wynagrodzenie i wysokość prowizji – nawet do 55%;
- samochody służbowe: MINI, BMW 3,5,7 oraz PORSHE PANAMERA dla najlepszych
- coaching oraz mentoring osobisty
- wsparcie działu wsparcia sprzedaży – monitorowanie wyników, wspólne osiąganie wyznaczonych celów, pomoc merytoryczna
- możliwość obsługi firm, co daje możliwość zwielokrotnienia dochodów
- możliwość stania się akcjonariuszem/udziałowcem firmy

Wymagania

- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista
- Rzetelność
- Zaangażowanie
- Ukierunkowanie na sukces

Prezentacja firmy

Niezależny Partner S7 sp. z o.o., <br/>Partner Treeneo sp. z o.o., <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia