Niezależny ekspert ds. Marketingu

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Obecnie dla swojego Klienta, dealera samochodów klasy premium poszukujemy: Niezależnego eksperta ds. Marketingu.

ZADANIA:

Współtworzenie długofalowego planu i realizacja działań marketingowych, mierzenie efektów i wyciąganie wniosków w zakresie określonej kategorii produktów i usług
Współpraca z importerem w zakresie działań na terenie woj. dolnośląskiego i wielkopolskiego
Wdrażania narzędzi marketingowych wspierających realizację celów dla poszczególnych działalności
Tworzenie komunikacji marketingowej, wizerunkowej oraz wewnętrznej w Oddziale
Przygotowywanie materiałów promocyjnych we współpracy z podwykonawcami
Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów – ofertowanie, negocjacje i zakupy

Nasz Klient oferuje:

Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami
Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia
Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o realizację celów)
Rodzinną atmosferę i bliski kontakt z światowym liderem motoryzacyjnym w segmencie premium

Wymagania

Nasz Klient oczekuje:

Minimum 3-letniego doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami marketingowymi, popartego udanymi realizacjami
Umiejętności planowania, budżetowania, wdrażania i analizowania efektów działań marketingowych
Determinacji w realizacji założonych celów
Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków oraz umiejętności ich prezentacji
Doskonałej wiedzy z zakresu nowoczesnych narzędzi marketingowych
Umiejętności tworzenia i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami, Partnerami, Dostawcami oraz Współpracownikami
Znajomości programów oraz narzędzi informatycznych, pozwalających na sprawną komunikację marketingową z uczestnikami rynku oraz analizę skuteczności prowadzonych działań
Podstawowej wiedzy motoryzacyjnej (doświadczenie w branży automotive może być dodatkowym atutem)
Komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego oraz prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media