New Product Development Project Manager

HRK S.A.

Sulęcin, lubuskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta –  międzynarodowej firmy, producenta elementów elektronicznych, wykorzystywanych między innymi w branży automotive – poszukujemy kandydata na stanowisko:

New Product Development Project ManagerMiejsce pracy: Sulęcin

Zadania:

  • zarządzanie projektami z zakresu rozwoju nowych produktów;

  • pełnienie funkcji lidera produktu w obrębie międzynarodowych zespołów projektowych;

  • planowanie i prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • odpowiedzialność za realizację projektu zgodnie z założonymi terminami, budżetem i wskazaniami jakościowymi;

  • komunikacja z działami wewnątrz firmy i globalnymi partnerami spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii mechanicznej lub pokrewne;

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami technicznymi;

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach projektowych;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metody CPM (Critical Path Method);

  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia;

  • pakiet benefitów pracowniczych;

  • wsparcie w ewentualnej relokacji (w postaci indywidualnie ustalanego pakietu relokacyjnego).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.