New Process/ Product Implementation Engineer

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 40006
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Implementacja nowych linii produkcyjnych, procesów i produktów
  • Rozwój optymalizacji procesu automatyzacji
  • Współpraca z zespołami globalnymi i lokalnymi w ramach prowadzonych projektów
  • Wdrażanie nowych projektów
  • Programowanie sterowników PLC (Siemens)
  • Kalkulacja czasu operacji wytwórczej wyrobu i kosztu inwestycji
  • Kontakt z dostawcami maszyn oraz firmami serwisującymi
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej w ramach zespołu
  • Współpraca z innymi działami – Produkcja, Jakość, Rozwój, Zakupy

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (preferowana Automatyka, Robotyka)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w procesach automatyzacji oraz układach sterowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów wizyjnych (preferowane Cognex)
  • Znajomość sterowników PLC, Siemens
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Mile widziana znajomość układów sterowania robotów ABB

Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny uwzględniający m. in. opiekę medyczną oraz karty sportowe
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)