Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem ostatniego roku lub niedawno ukończyłeś studia?

Feniks Media Group poszukuje młodej, ambitnej i kreatywnej osoby do pracy w Krakowie na stanowisku

New media specialist

Szukamy osoby, która:

• umie nawiązywać kontakty biznesowe i pozyskiwać nowych klientów,

• bardzo dobrze zna programy z pakietu MS Office,

• potrafi pracować z tekstem (redagować, przygotowywać oferty),

• szybko się uczy i chętnie podejmuje nowe wyzwania,

• posługuje się jęz. angielskim na poziomie minimum podstawowym.

Oferujemy:

• tworzenie ciekawych projektów prasowych i internetowych,

• udział w różnorodnych działaniach z obszaru content marketingu i custom publishingu,

• zdobycie doświadczenia w sprzedaży i marketingu,

• pracę w młodym, dynamicznym zespole,

• umowę o pracę.

Wymagania

• umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i pozyskiwania nowych klientów,

• bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office,

• umiejętność pracy z tekstem (redagowanie, przygotowywanie ofert),

• umiejętność szybkiego uczenia się,

• chęć do podejmowania nowych wyzwań,

• minimum podstawowa znajomość jęz. angielskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wydawnictwem contentowym, które zajmuje się marketingiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo