Trend&Fashion Group

NEW MEDIA GRAPHIC DESIGNER

Od: Trend&Fashion Group
Miejsce pracy: Janki k. Piaseczno, Józefosław, Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce

Mamy tysiące pomysłów na minutę i mamy w planach wszystkie je zrealizować! Wierzymy, ze możesz nam w tym pomóc. Rozwiń z nami skrzydła… i naszą odzieżową markę BUTIK I LIKE!

Obecnie rozbudowujemy nasz zespół i poszukujemy

miejsce pracy - Józefosław (miedzy Warszawą a Piasecznem)

od kwietnia- JANKI

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Tworzenie projektów graficznych i opracowywanie wizualnej strony materiałów reklamowych;
  • Tworzenia materiałów na potrzeby portalu www oraz kanałów social media;
  • Realizacja strategii estetycznej i założeń graficznych dla poszczególnych kanałów;
  • Praca ze zdjęciami produktowymi;
  • Samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających w realizacji powierzonych zadań;

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości soft’u graficznego;
  • Wyobraźni, kreatywności, zmysłu artystycznego;

MILE WIDZIANA:

  • Znajomość technik video, montaż materiałów filmowych, proste animacje;
  • Znajomość technik foto, wykonywanie zdjęć, retusz;
  • Zainteresowanie fotografią;

OFERUJEMY:

  • Duży zakres samodzielności na zajmowanym stanowisku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju;
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje;