Opis stanowiska pracy

GetHero - sieć partnerska Youtube poszukuje ambitnej i dynamicznej osoby, która zechce rozwijać swoje umiejętności w zakresie sprzedaży oraz obsługi największych marek i pozyskiwania nowych kontraktów handlowych.

Jesteś zmotywowaną do pracy osobą z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i bez przerwy potrafisz gadać o tym, co lubisz? Uwielbiasz gry video oraz nowe technologie? Wiesz kim jest Rezi, Multi, Izak? GetHero to miejsce dla Ciebie!

New Business Manager

Miejsce pracy: Wrocław / Warszawa

Obowiązki:

  • Generowanie leadów sprzedażowych
  • Obsługa kluczowych klientów Firmy
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z nowymi i obecnymi klientami
  • Koordynowanie procesu sprzedaży
  • Negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji
  • Zapewnienie wsparcia dla klientów
  • Wspieranie działań z zakresu marketingu internetowego
  • Koordynacja projektów marketingowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku spółki

Oferujemy:

  • Pracę przy najbardziej nowatorskich projektach reklamowych
  • Wynagrodzenie podstawowe i wysokie prowizyjne zależne od wyników
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop)
  • Interesującą i pełną wyzwań codzienną pracę
  • Realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań
  • Możliwość dzielenia się i wdrażania w życie własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę pod opieką doświadczonych menedżerów sprzedaży

Wymagania:

  • Znajomość sceny youtube w Polsce!
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży marketingowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne) i interpersonalne
  • Znajomość MS Excel
  • Umiejętność wielozadaniowej pracy w dużym tempie, w szybko zmieniającym się środowisku startupowym
  • Język angielski na wysokim poziomie
  • Świadomość technologii internetowych i obecnych trendów
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy
  • Entuzjazm, energia i chęć do pracy
  • Własna inicjatywa, samodzielność i dynamika w działaniu

Prezentacja firmy

GetHero jest agencją kreatywną specjalizującą się w video, viral market... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Internet / e-commerce