New Business Manager

Ejsak Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku New Business Manager odpowiedzialna będzie za:

- aktywne nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
- prowadzenie negocjacji handlowych
- budowanie trwałych i solidnych relacji z klientami
- badanie i kreowanie potrzeb klientów
- przygotowywanie i prowadzenie prezentacji oraz sporządzanie ofert
- monitorowanie i analiza rynku
- wspieranie działań z zakresu marketingu internetowego
- koordynacja projektów marketingowych
- budowanie wizerunku firmy

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży i/lub produkcji eventów z wykorzystaniem aplikacji interaktywnych i multimediów
- bardzo dobra znajomość rynku eventowego
- wiedza na temat mechanizmów internetowych wspierających sprzedaż
- podstawowa wiedza na temat technologii tworzenia aplikacji PC, mobilnych oraz WWW
- podstawowa wiedza techniczna w zakresie opracowania projektów graficznych i animacji
- umiejętność przygotowania ofert i prezentacji
- wysokie predyspozycje komunikacyjne (spotkania, prezentacje)
- umiejętności negocjacyjne
- dynamika w działaniu i nastawienie na osiąganie celów
- bardzo wysoka dyscyplina w organizacji własnej pracy
- język angielski biegły w mowie i piśmie
- prawo jazdy kategorii B

Czego nie możesz się u nas spodziewać:
- monotonnych i powtarzalnych zadań
- nudnych projektów i klientów
- niesympatycznych ludzi w biurze
- sztywnej atmosfery i godzin pracy od x do y
- wszechwiedzącego i nieomylnego przełożonego
- pracy w zupełniej ciszy i sterylnym porządku

Prezentacja firmy

Istniejąca od 16 lat, nieduża ale bardzo dynamiczna firma, zajmująca się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca