new business manager

Dylczyk Art

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo,

jesteśmy pierwszą w Polsce agencją eventową, która specjalizuje się w organizacji jubileuszy. W naszym portfolio znajdują się ogromne projekty, które są fundamentem do skutecznego pozyskiwania nowych klientów. Oferujemy najwyższą jakość pracy, a nasze standardy oparte są na zasadach savoir-vivre i etykiety w biznesie. Poszukujemy osoby, która zajmie się sprzedażą imprez jubileuszowych. Do jej zadań będzie należało:
Samodzielne i kompleksowe prowadzenie projektów sprzedażowych realizowanych dla firm na terenie całej Polski
Nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z nowymi klientami
Negocjowanie warunków oraz utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami
Ze względu na wizję i cel naszej firmy szukamy osoby, której bliskie są wysokie standardy pracy, dress code, elegancja, klasa i zasady dobrego wychowania. Oczekujemy samodzielnej pracy mającej na celu pozyskanie nowych klientów, które przełoży się na rozwój firmy i świetne warunki finansowe dla new business managera.
Oferujemy:
Pracę przy prestiżowych eventach
Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
Współpracę z dużymi polskimi firmami
Szkolenia wprowadzające (etykieta w biznesie, event marketing)

Wasz jubileusz

Prezentacja firmy

Grupa eventowa Dylczyk Art powstała w 2015 roku, w czasie którego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja