New Business Manager

Visual Effect

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Innowacyjna agencja marketingowa, dostarczająca m.in. zintegrowane rozwiązania mobilne oraz świadcząca wyspecjalizowane usługi marketingowe dla branży retail, w związku z planami dynamicznego wzrostu poszukuje osoby na stanowisko:

New Business Managera

śląskie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z osobami średniego i wyższego szczebla zarządzania
  • Umawianie spotkań oraz prowadzenie wstępnych rozmów
  • Przygotowywanie ofert i wycen
  • Wsparcie w spotkaniach prezentacyjnych oraz procesie negocjacyjnym i zamykaniu kontraktu
  • Zarządzanie relacjami z potencjalnymi i nowymi Klientami

Nasz idealny New Business Manager ma:

  • talent do nawiązywania kontaktów i rozwijania relacji opartej na wzajemnej sympatii, wiarygodności i profesjonalizmie
  • dynamizm w działaniu, inicjatywę i wysoki poziom automotywacji
  • wysokie wymagania względem jakości swojej własnej pracy
  • łatwość zwięzłego wyrażania myśl i idei
  • łatwość inicjowania rozmów zarówno przez telefon, w social mediach, jak i w kontakcie bezpośrednim
  • umiejętności prezentacyjne
  • bardzo dobrą znajomość j. angielskiego

Mile widziane, lecz niekonieczne:

  • wykształcenie wyższe marketingowe,
  • doświadczenie w sprzedaży usług na rynku b2b lub doświadczenie jako New Business Manager/Director poparte sukcesami w postaci nowych Klientów,
  • alternatywnie doświadczenie w dziale marketingu centrum handlowego lub sieci handlowej/agencji marketingowej/interaktywnej/webowej/firmie e-commerce/ firmie zajmującej się technologiami mobilnymi/programami lojalnościowymi

Wybranej osobie oferujemy:

  • twórczą atmosferę pracy w profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • pracę z wyjątkowym produktem i usługami, jedynymi na rynku, cieszącymi się dużym zainteresowaniem rynku
  • adekwatne do umiejętności wynagrodzenie + uczciwa premia za osiągane wyniki
  • elastyczność w stosunku do sposobu organizacji swojej pracy
  • duże możliwości rozwoju i awansu wraz ze wzrostem Spółki
  • udział w pracach R&D

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną firmą działającą od ponad 10 lat na rynku rekla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja