Opis stanowiska pracy

Cleapps to więcej, niż software house. Jesteśmy ekipą fachowców, która specjalizuje się w aplikacjach mobilnych, stronach www i interaktywnych rozwiązaniach. RWD, iOS, Android, WindowsPhone… Zajmujemy się tym, bo nowoczesne technologie to nasza pasja.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
New Business Manager

Zadania:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• budowanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami i partnerami firmy
• aktywna sprzedaż usług i produktów firmy
• negocjowanie warunków umów oraz nadzór nad ich finalizacją
• monitorowanie rynku i działań konkurencji
• reprezentacja firmy na spotkaniach biznesowych
• koordynowanie pracy handlowców
• aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy
• inne działania wspierające funkcjonowanie działu handlowego

Wymagania:

• doskonałe umiejętności komunikacyjne
• wysoka kultura osobista
• samodzielność i postawa proaktywna
• zdolność do analizy i szybkiego reagowania na potrzeby klientów
• umiejętność wyznaczania celów i ich konsekwentnej realizacji
• umiejętność przygotowywania dokumentów ofertowych
• doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku
• znajomość branży IT (a w szczególności rynku aplikacji mobilnych, web oraz interaktywnych)
• znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• pracę w centrum Poznania w klimatycznym biurze z wyposażonym chill room’em
• dużą samodzielność
• dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
• wynagrodzenie oparte o wyniki (podstawa + premia)
• pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek
• wsparcie zespołu

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Prezentacja firmy

Firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy