NEW BUSINESS MANAGER- przedstawiciel handlowy

Brand Creation Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów
Budowanie trwałych relacji z klientem
Prowadzenie spotkań biznesowych
Przygotowywanie ofert oraz prezentacji dla klienta
Raportowanie działań

Wymagania

Komunikatywność, samodzielność, elastyczność i zaangażowanie w powierzone zadania
Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
Dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana znajomość branży eventowej, targowej, reklamowej

Oferujemy:

Pracę w młodym i ambitnym zespole
Umowę o pracę
Wynagrodzenie uzależnione od efektów (podstawa + prowizja)
Laptop, telefon, samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prezentacja firmy

witam, <br/>Nasza firma zajmuje się identyfikacją sieci sklepów, korpor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo