New Business Developer / Specjalista ds. pozyskiwania klientów B2B

2CAN S.A.

50-447 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

2can S.A. jest firmą zajmującą się rozwijaniem własnych startupów. Aktualnie pracujemy nad dwoma projektami: CustomerICare (narzędzie do komunikacji czat/audio/video) oraz FitQuickly (portal do wideokonsultacji online z dietetykami z całego świata). W związku z dynamicznym rozwojem i rozpoczęciem ekspansji na kraje anglojęzyczne poszukujemy osoby odpowiedzialnej za pozyskiwanie nowych klientów na stanowisko:

Jesteś zmotywowaną do pracy osobą z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i pasją do sprzedaży? Chcesz odgrywać ważną rolę w rozwoju i utrzymywaniu wizerunku i reputacji firmy na globalnym rynku? W naszej firmie będziesz mieć wiele możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia jako New Business Developer.

Nasze biuro mieści się w centrum Wrocławia (7 minut piechotą z Galerii Dominikańskiej) i jest świetnie skomunikowane z większością uczelni. Poza pracą u nas znajdziesz również czas na wspólną pizzę, turnieje w Quake Arena czy integrację przy piwie. Jeśli chcesz zajmować się ambitnymi zadaniami to czytaj dalej!

Obowiązki:

  • generowanie leadów sprzedażowych
  • poszukiwanie perspektywicznych klientów z krajów anglojęzycznych
  • kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami
  • koordynowanie procesu spotkań sprzedażowych
  • negocjowanie warunków umownych i finalizowanie transakcji
  • zapewnienie wsparcia dla klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku spółki

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne zależne od wyników
  • elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop)
  • interesującą i pełną wyzwań codzienną pracę
  • realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań
  • możliwość dzielenia się i wdrażania w życie własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • pracę pod opieką doświadczonych menadżerów sprzedaży
  • ciągłą wymianę doświadczeń w zespole
  • darmowe lekcje języka angielskiego w ramach godzin pracy

Jeśli jesteś zainteresowana/-y naszą ofertą pracy prześlij CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych.

Wymagania

  • biegła znajmość języka angielskiego (poziom minimum C1)
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne) i interpersonalne
  • umiejętność wielozadaniowej pracy w dużym tempie, w szybko zmieniającym się środowisku startupowym
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • nastawienie na rozwój i dążenie do sukcesu
  • entuzjazm, energia i chęć do pracy
  • własna inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą
  • zainteresowanie komunikacją online i nowymi technologiami będzie stanowiło dodatkowy atut

Prezentacja firmy

2CAN Spółka Akcyjna jest firmą, która specjalizuje się w tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management