Network / Security Engineer

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twoja kariera zależy od Ciebie. Twoje umiejętności i wiedza mogą piąć się w górę, dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii. Wykorzystaj tą możliwość i dołącz do międzynarodowego zespołu naszego klienta z branży IT/telco w Bydgoszczy. Poszukujemy odpowiedniego kandydata do stałej pracy, z atrakcyjnymi benefitami na stanowisku Network/Security Engineer

Osoba zatrudniona na stanowisku Network/Security Engineer będzie pracowała w team’ie, który jest cześcią Network, Data Center and Communication Services organization (NDCS). Głównym obowiązkiem na danym stanowisku będzie zapewnienie technicznego wsparcia dla urządzeń sieciowych i zabezpieczających.

Zadania:

• Diagnostyka zaawansowanych incydentów

• Implementacja zachodzących, nietypowych zmian w środowisku

• Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami technicznymi

• Zarządzanie wydajnością systemową, jakością usług

• Projektowanie oraz implementacja sieci i systemów zabezpieczeń (dotyczy poziomu seniorskiego w doświadczeniu)

• Pełnienie roli eksperta technicznego przy wyborze ofert od zewnętrznych dostawców

Klient oferuje:

• Umowę o pracę

• Uczestnictwo w ciekawych i międzynarodowych projektach zapewniających stały rozwój zawodowy

• Praca w globalnym środowisku

• Dostęp i praca z najnowszymi technologiami

• Dalsze kształcenie języków obcych

• Dostęp do zajęć e-learning’owych

• Atrakcyjny pakiet benfitów

• Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Bydgoszczy

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne)

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, poziom seniorski powyżej 4 lat

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub też francuskiego na bardzo dobrym poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

• Gotowość do pracy zmianowej (tryb 5 x 10 buissnes hours shifs, start pracy między 08:00 a 10:00), dyżurów on call raz na miesiąc lub rzadziej,

• Certyfikaty techniczne będą dodatkowym atutem

Network Engineer:

• Doświadczenie z: access point’ami, switech’ami, rutery, równoważeniem obciążenia, optymalizacja ruchu, technologiami sprzętowymi, systemami operacyjnymi

• Wiedza poparta doświadczeniem w: Cisco, H3C, 3Com, HP, Nortel, Avaya, Brocade, rozwiązań sieciowych Riverbed, optymalizacja sieci WAN

• Umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych

Security Engineer:

• Doświadczenie z urządzeniami zabezpieczającymi w tym: firewall’e, serwerami uwierzytelniania, VPN koncentratorami, serwerami proxy, serwerami filtrowania zawartości, IPS, IDS, IDP, technologiami hardware’owymi systemami operacyjnymi

• Wiedza i doświadczenie w zakresie: Cisco, Juniper, CheckPoint, Fortinet, BlueCoat, ocenie podatności i zagrożeń, analiza dzienniku zdarzeń

CV zostanie rozpatrzone w zakresie dwóch obszarów wyżej przedstawionych

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości