.NET Web Developer

Opennet.pl

01-360 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem w dostarczaniu zaawansowanych systemów informatycznych do zarządzania logistyką i procesami operacyjnymi dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw działających z segmencie transportu i logistyki. Nie jesteśmy korporacją ale mamy swoje ambicje, stale się rozwijając i dostarczając rozwiązania, które wyznaczają nowe kierunki i standardy dla branży logistycznej. Do naszego dynamicznie rosnącego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Gwarantujemy pracę ze złożonymi projektami programistycznymi, które z pewnością poszerzą Twoje kompetencje, wykorzystanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych jak również aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań, dostarczanych naszym Klientom. W naszej firmie nie znajdziesz gadżetów ale z pewnością otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia, odnajdziesz przyjazną i koleżeńska atmosferę jak również będziesz mógł elastycznie wybierać godziny swojej pracy oraz pracować zdalnie.

Opis stanowiska / Obowiązki:

- Tworzenie systemów informatycznych opartych o najnowsze technologie

- Projektowanie oraz implementowanie rozwiązań w systemach rozproszonych i web

- Wpływanie na sposób prowadzenia projektów oraz proponowanie rozwiązań technicznych

Wymagania

- Bardzo dobrą znajomość i umiejętność programowania w języku C#

- Bardzo dobrą znajomość technologii platformy asp.net

- Dobrą znajomość HTML/CSS oraz jQuery

- Dobrą znajomość jednej z relacyjnych baz danych (PostgreSQL, Microsoft SQL Server)

- Zdolność analitycznego myślenia

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

- Doświadczenie z pracą z systemem kontroli wersji GIT / SVN

- Znajomość narzędzi do ciągłej integracji (na przykład Jenkins)

W zamian zaoferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy dużych, ciekawych projektach,

- kontakt ze znanymi markami,

- elastyczne godziny pracy,

- niezbędne narzędzia pracy,

- doskonałą atmosferę pracy,

- możliwość częściowej pracy zdalnej.

Zostań członkiem naszego zespołu. Aplikuj teraz!

Prezentacja firmy

OPENNET.PL - Jesteśmy liderem w dostarczaniu zaawansowanych systemów in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy