.Net & Sharepoint Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego szwajcarskiego Klienta, firmy produkcyjnej budującej oddział w Polsce poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko .Net & Sharepoint Developer.
Możliwa praca w biurze we Wrocławiu, bądź praca zdalna.

Osoba zajmująca to stanowisko ma docelowo zajmować się tworzeniem oraz rozwojem aplikacji wewnętrznych dla działów sprzedażowych i produkcyjnych całej firmy (nie tylko polskiego oddziału).

Zadania:

  • Koordynowanie bieżącego rozwoju dedykowanego oprogramowania i aplikacji
  • Rozwijanie rozszerzeń funkcjonalnych na serwerze od opracowania wymagań do wdrożenia
  • Współpraca w ramach rozwoju interfejsów i innych aplikacji
  • Ponieważ rozwiązanie oparte jest na Sharepoint, który jest jednym z platform współpracy, do obowiązków należeć będzie również praca nad projektami ogólnego programu Sharepoint
  • Podróże służbowe - maksymalnie raz w miesiącu na 2-3 dni

Wymagania:

  • Bardzo dobra wiedza i ugruntowane doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o ASP.NET
  • Znajomość Sharepoint - wersji co najmniej 2010
  • Dobra/Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zrozumienie i doświadczenie w Web Services
  • Ewentualną gotowość do odbywania podróży służbowych (1 raz w miesiącu na 2-3 dni)

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w globalnym zespole specjalistów
  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do lunchy, bezpłatne kursy językowe
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji
  • Eventy pracownicze, wyjazdy szkoleniowe
  • Miękki system zarządzania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media