.NET Full Stack Developer

Sii Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Katowice
Zadania

Rozwój wielomodułowego oprogramowania dedykowanego dużym sieciom handlowym na całym świecie. Pracujemy w Scrum.

Frontend: Angularjs 1.x-2, JavaScript, HTML5, CSS3
Backend: C#, .NET / ADO.NET, SQL, GIT, REST API, Visual Studio.

Pożądany profil
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem C# / .NET / ADO.NET
  • Mile widziana znajomość Angularjs., React, Redux, Knockout, JavaScript
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą od kilku lat otrzymujemy tytuł „Great Place to Work in Poland”
  • Pracę przy projekcie w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki pracy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub długoterminowy kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet benefitów (m.in. Medicover, Multisport)
  • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery w kierunkach technicznych i menedżerskich
  • Jasny system oceny i feedback’u
  • Możliwość zmiany projektu i tym samym zdobywania cennego doświadczenia w różnych branżach oraz technologiach

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-katowice@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie