Billennium Sp. z o.o.

.NET Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- praca przy różnorodnych projektach bankowych (nie jednym stałym).

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego informatycznego,
- minimum rocznego doświadczenia w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych,
- bardzo dobrej znajomości technologii Microsoft ASP.NET (w tym AJAX) i TSQL (od SQL Server 2012 wzwyż),
- znajomości technologii Microsoft .NET (C#, Framework 4.5) i metodologii UML,
- znajomości języka angielskiego na poziomie gwarantującym zrozumienie dokumentacji technicznej,
- mile widziana znajomość MVC, WCF, jQuery.

Oferujemy:
- możliwość wyboru formy współpracy,
- pakiet benefitów,
- długoterminową współpracę,
- pracę przy ciekawych różnorodnych projektach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.