.NET Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119124

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

.NET Developera

Lokalizacja: Warszawa

Forma współpracy: kontrakt B2B (via Hays)

Stawka: 50-70 pln netto+vat/h (uzależnione od posiadanego doświadczenia)

Zadania:
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji internetowych
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Wycena rozwiązań

Wymagania:
  • 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach C#/.NET
  • Znajomość technologii .NET (.NET Framework 3.5 / 4.0)
  • Znajomość ASP .NET 2.0 / 4.0 / MVC
  • Znajomość baz danych MS SQL 2005 / 2008
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland