.NET Developer

Intive (pl)

Warszawa, mazowieckie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Budowanie i rozwijanie platform webowych dla klientów zagranicznych
  • Weryfikacja poprawności działania implementowanych aplikacji
  • Rozwijanie i utrzymywanie wielowarstwowych aplikacji
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Praca w zespole projektowym w metodyce Scrum

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji w oparciu o platformę .NET (C#, MVC, Web API, SQL Server)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie z technologiami webowymi (HTML/CSS, JavaScript)
  • Dobra znajomość zasad OOP i wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (NUnit, xUnit, Moq)
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git) i narzędzi Continuous Integration
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Intive (pl)