.NET Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dołącz do startup’u IT (Software, Consulting)!

Duży wpływ na produkcję oprogramowania oraz wdrożenia podnoszącego sprawność i efektywność działania firm!

Możliwość pracy zdalnej dla .NET Developera!

.NET DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój oraz dobudowa modułu webowego
  • Pisanie bibliotek w C#
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu
  • Udział w tworzeniu produktów: CRM, VBM, BI
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii .NET oraz języka SQL (MSSQL)
  • Dobra znajomość popartą doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania w języku C#
  • Praktyczna znajomość technologii webowych (ASP.NET, CSS2&3, JavaScript, jQuery)
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • Znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • Wykształcenie techniczne
  • Kreatywne, proaktywne podejście do wyzwań
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Praca ZDALNA - 90 %, 10% w siedzibie firmy w Warszawie
  • Mocny udział w tworzeniu produktu oraz procesie wdrożenia podnoszącego sprawność i efektywność działania firm
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość współpracy w oparciu o Umowę o Pracę, bądź inne preferowane formy zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli propozycja brzmi ciekawie zapraszam do niezobowiązującej rozmowy na temat powyższej oferty oraz pozostałych prowadzonych przez nasz zespół projektów !

Pozdrawiam serdecznie,

Consultant ICT
kpi@hrk.eu, tel. +48 506 287 602

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.