.Net Developer

NBC Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Łódź

Opis Stanowiska:

Praca w zespole specjalistów w jednym z największych software house`ów w Polsce przy aplikacji dla klientów indywidualnych. Praca w zespole SCRUMowym.

Obowiązki:

  • Prace projektowe, programistyczne i wdrożeniowe
  • Implementacja rozwiązań front- i backend-owych
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej
  • Koordynacja procesu wdrożenia oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie z z zakresu projektowania z wykorzystaniem .Net
  • Doświadczenie w technologiach: C#, .NET, JavaScript, jQuery
  • Praktyczna znajomość technologii związanych z Continuous Integration i Continuous Deployment
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną

Mile widziane:

  • Wiedza na temat testowania modułowego, automatyzacji testów
  • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, PowerShell

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne... (zapytaj nas)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.