Opis stanowiska pracy

Mint Software to zespół wybranych z dbałością 23 ekspertów: projektantów, architektów, analityków, project managerów oraz developerów, specjalizujących się w branży FIN-TECH.

Łączymy wiedzę i różnorodne doświadczenia w rozwoju oprogramowania, jak również w świadczeniu usług finansowych B2B, dzięki czemu tworzymy nowoczesne aplikacje fintechowe oraz e-commerce.

Od 2016 roku prowadzimy także działalność rozwojową własnych technologii.

Poszukujemy osoby na stanowisko .NET Developer.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za programowanie warstwy integracyjnej rozwiązań w branży finansowej w technologii .NET WCF Services oraz ETL. Będziesz współtworzyć architekturę systemu oraz integrować ze sobą systemy ERP w przedsiębiorstwach.

Pracujemy w technologiach:

  • WCF Services,
  • .NET Framework 4.7,
  • Microsoft SQL Server,
  • Pentaho Data Integration,
  • Atlassian JIRA, Confluence, Bamboo, Bitbucket, Jenkins.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności oraz formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,
  • płaską strukturę organizacyjną i dobrą atmosferę,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,
  • zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,
  • atrakcyjną ofertę pracowniczego wynajmu samochodu i bezpłatny parking dla pracowników,
  • dofinansowanie do karty sportowej oraz pyszną kawę, herbatę, słodycze, soki, owoce i inne,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne (Mazury, Pieniny, Chochołów, już myślimy, gdzie wybrać się następnym razem).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (kierunek informatyka lub pokrewne),
  • znajomość technologii Microsoft.NET,
  • znajomość języka programowania C#,
  • znajomość języka TSQL,
  • znajomość rozwiązań SOA Windows Community Foundation,
  • kreatywność i pasja, chęć poznawania nowych narzędzi, technologii, tworzenia nieszablonowych rozwiązań,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT.

Mile widziane:

  • znajomość ORM Entity Framework,
  • wiedza z zakresu budowy hurtowni danych,
  • wiedza domenowa z obszaru finansów i rozliczeń,
  • wiedza z zakresu optymalizacji baz danych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy