.NET Developer - praca zdalna, cała Polska

SzulcNet

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witam,

do pracy u klienta zagrancznego (Wielka Brytania) poszukuję 6ciu developerów .NET.
Praca będzie miała charakter zdalny z możliwymi, sporadycznymi wyjazdami do klienta do Wielkiej Brytanii.

Praca polegać będzie na developmencie kodu w technologii Microsoft .NET.

Forma współpracy: umowa b2b
Stawka ok 75 pln netto / h

Wymagania

- Płynna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny. Rozmowa rekrutacyjna też będzie prowadzona w języku angielskim przez telefon / skype i będzie miała charakter techniczny.

- Znajmość technologii LINQ, ADO.NET, Entity Framework, ASP MVC
- Języki programowania: C#, ASP.NET, JavaScript, HTML5, VB
- WinForms, WCF, SQL Server, XML

Prosimy o składanie aplikacji w języku angielskim w MS WORD.

Prezentacja firmy

SzulcNet jest firmą informatyczną. <br/><br/>Od kilku lat zajmuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy