Nawiążemy współpracę z architektami

Supersint Sp. z o.o.

50-077 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nawiążemy współpracę z kreatywnymi architektami.

Poszukujemy specjalistów, którzy potrafią ocenić potencjał inwestycyjny nieruchomości, analizować miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Ofertę kierujemy do osób, które są absolwentami lub studentami ostatniego roku bądź posiadają już uprawnienia architekta.

Poszukiwane osoby powinny potrafić:
1. dokonać analizy możliwości zabudowy działki poprzez zdefiniowanie ograniczeń prawnych, lokalizacyjnych i użytkowych,
2. opracować warianty zabudowy i wskazać potencjalne korzyści dla inwestora poprzez ich analizę (m.in. powierzchnia PUM, wskaże możliwości uzyskania właściwych zapisów w decyzji o warunkach zabudowy, opracuje właściwą interpretacje zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego),
3. opracować koncepcję architektoniczno - budowlaną

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

Prezentacja firmy

Firma Supersint Sp. z o.o. działa zarówno na rynku nieruchomości, jak i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura