Nauczyciela do prowadzenia zajęć dodatkowych z j. niemieckiego oraz angielskiego w gimnazjum

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Rojewo, Inowrocław, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją dodatkowych zajęć w Gimnazjum w Rojewie Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy i prowadzeniem zajęć dodatkowych z zakresu języka niemieckiego oraz angielskiego. Zajęcia będą realizowane do końca roku szkolnego 2014 / 2015 w Gimnazjum w Rojewie.

Wymagania

- Do prowadzenia zajęć dodatkowych z języka niemieckiego – osoba posiadająca kwalifikacje do nauczania j. niemieckiego co najmniej na poziomie Gimnazjum.
- Do prowadzenia zajęć z j. angielskiego - osoba posiadająca kwalifikacje do nauczania j. angielskiego co najmniej na poziomie Gimnazjum.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
35PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia