Nauczyciel zajęć plastycznych - Wrocław

Brainy

53-307 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego nauczyciela/instruktora (min. 1 rok pracy w szkole, domu kultury, pracowni, itp.), który poprowadzi warsztaty plastyczno-artystyczne (malowanie, decoupage, ceramika, itp.) dla dzieci na wakacyjnych półkoloniach we Wrocławiu.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć plastycznych dla dzieci
  • uzdolnienia artystyczne
  • doświadczenie pedagogiczne/ukończone kursy pedagogiczne
  • skończone studia lub w trakcie studiów (ostatnie lata)
  • otwartość, komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie warsztatów artystycznych dla dzieci
  • opieka nad dziećmi i organizowanie gier i zabaw ruchowych pomiędzy warsztatami plastycznymi
  • wspieranie dzieci w odkrywaniu talentów artystycznych dzieci.

Oferujemy inspirujące środowisko pracy, elastyczną organizację pracy, możliwość długoterminowej współpracy (głównie w ferie i wakacje) i atrakcyjne wynagrodzenie.  Zapewniamy starannie opracowany program merytoryczny zajęć i specjalistyczne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Wszystkich zainteresowanych, którzy lubią pracować z dziećmi i chcą podjąć współpracę, prosimy o przesłanie aplikacji podając w temacie wiadomości:Nauczyciel zajęć plastycznych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która prowadzi warsztaty edukacyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia