Opis stanowiska pracy

Placówka Edukacyjna poszukuje osób na stanowisko:

NAUCZYCIELI/WYKŁADOWCÓW
na kierunki:

Liceum Ogólnokształcące, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Florysta,
Opiekun Osoby Starszej, Opiekun w Domu Pomocy Społecznej, Technik Administracji, Technik BHP, Technik Informatyk, Technik Rachunkowości, Technik Transportu Drogowego, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Weterynarii, Technik Dentystyczny, Asystentka Stomatologiczna, Higienistka stomatologiczna, Opiekunka Dziecięca, Opiekun Medyczny, Technik Farmaceutyczny, Technik Masażysta, Technik Sterylizacji Medycznej, Dietetyka, Wizaż, Recepcjonistka, oraz z zakresu patofizjologii, przedsiębiorczości, księgowości, analizy giełdowej, doradztwa podatkowego, negocjacji biznesowych, copywriter, ewaluacji zewnętrznych, ewaluacji wewnętrznych, oligofrenopedagogiki, zarządzania w oświacie i innych szkoleń rad pedagogicznych
Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzenia
- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
- atmosferę opartą na współpracy
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać mailem z dopiskiem jakiego kierunku oferta dotyczy.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r o pracownikach samorządowych (Dz. U z 2001r. Nr 142, poz. 1593 ze zm).

Wymagania

Wymagania:
- kwalifikacje pedagogiczne
- kwalifikacje do nauczania przedmiotu
- doświadczenie w pracy nauczyciela/wykładowcy
- bardzo dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Studio Wellness:<br/>Zaprasza na konsultacje w zakresie:<br/>- be... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia