Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Strefa HR-Rozwiązania Personalne Sp. j.

POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań i obowiązków nauczyciela będzie należało:

● Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem/programami, wynikającymi z realizacji podstawy programowej, koncepcji pedagogicznej przedszkola/planu pracy przedszkola oraz ponoszenie odpowiedzialności za jej jakość
● Realizowanie procesu wychowawczo – dydaktycznego i opiekuńczego z uwzględnieniem „zalecanych warunków realizacji” podstawy programowej
● Wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań
● Prowadzenie obserwacji pedagogicznych/ diagnozy pedagogicznej mających na celu poznanie i zabezpieczenie
potrzeb rozwojowych dzieci, dokonywanie ewaluacji rozwoju dziecka oraz dokumentowanie tych działań
● Stosowanie twórczych i efektywnych metod nauczania i wychowania
● Dostosowanie metod, form pracy i zagospodarowanie przestrzeni edukacyjnej do potrzeb, możliwości, zainteresowań, wieku - tj. specyficznych potrzeb wychowanka
● Dbałość o jakość relacji zarówno z dzieckiem jak i rodzicami
● Dbałość o własny rozwój zawodowy

Prezentacja firmy

Nowo powstające przedszkole niepubliczne mieszczące się w prestiż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia