Nauczyciel wychowania przedszkolnego ze znajomością języka angielskiego

Centrum Edukacji Dziecka Balonik s.c.

Komorniki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

1) Zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki podczas zajęć, zabaw w budynku Punktu Przedszkolnego, w ogrodzie Punktu Przedszkolnego, podczas spacerów, wycieczek (poza obiektem)
2) Utrzymanie porządku i czystości w sali i pomieszczeniach do niej przylegających oraz w miejscach wspólnych (szatnia, kuchnia, korytarz)
3) Rzetelnie realizuje zadania związane z powierzonym mu stanowiskiem oraz podstawowymi funkcjami punktu przedszkolnego: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą
4) Projektuje, opracowuje plany pracy wychowawczo – dydaktycznych z zadaniami znajdującymi odzwierciedlenie w Koncepcji Punktu Przedszkolnego Balonik wynikającymi z realizacji podstawy programowej, określonymi w przyjętych programach ogólnopolskich i autorskich, z rzeczywistymi potrzebami i wiekiem rozwojowym dzieci
5) Rzetelne i systematyczne prowadzenie oraz przechowywanie dokumentacji Punktu Przedszkolnego
6) Prowadzenie bieżącej i okresowej ewaluacji pracy wychowawczo- dydaktyczno -opiekuńczej.
7) Wykazywanie dbałości o wyposażenie i sprzęt Punktu Przedszkolnego oraz reagowanie na przejawy zaniedbań w ich użytkowaniu
8) Współpraca z rodzicami / opiekunami: zapewnienie bieżącego przepływ informacji, organizowanie spotkań, służenie doradztwem pedagogicznym, przygotowanie fotoreportażu
9) Wspieranie każdego Dziecka w jego rozwoju
10) Dążenie do samodoskonalenia i rozwoju osobistego
11) Dbanie o kształtowanie u uczniów postaw moralnych i obywatelskich zgodnie z ideą demokracji, pokoju i przyjaźni między ludźmi różnych narodów, ras i światopoglądów.
12) Wykonywanie innych zadań wynikających z przepisów ogólnych

Wymagania

Uprawnienia do pracy w przedszkolu i nauki języka angielskiego

Prezentacja firmy

Działamy już 5 rok! Jesteśmy prywatnym żłobkiem zarejestrowanym w gminie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
nagrody uznaniowe za realizację projektów edukacyjnych
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia