Nauczyciel wychowania przedszkolnego - niepubliczne przedszkole Harmonijka w Skórzewie

Centrum Harmonijnego Rozwoju Dziecka s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne przedszkole Harmonijka w Skórzewie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Praca na pełen etat od września 2015 (+ 2 tygodnie sierpnia okres przygotowania)

Jeśli jesteś osobą pracowitą, pomysłową, kochającą dzieci - zapraszamy!

Poszukujemy osób ciepłych, z powołaniem, lubiących pracę z maluchami.
Jeśli praca z dziećmi nie są Twoją pasją - nie aplikuj :)

Do obowiązków Nauczyciela będzie należało m.in. :

• prowadzenie zajęć edukacyjno - wychowawczych
• codzienna opieka nad Dziećmi
• współpraca z Rodzicami
• prowadzenie dokumentacji nauczyciela

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie;
• wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji;
• możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
• miłą atmosferę

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie pedagogiczne (wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne)
• pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie
• dobra organizacja pracy
• kreatywność i pomysłowość
• umiejętność pracy w zespole
• empatia i zamiłowanie do pracy z Dziećmi
• mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku

Prezentacja firmy

www.centrum-skorzewo.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia